Bizi Arayın 0212 217 05 35 

SİTE ADI

Office 365 e-postalarınıza, dosyalarınıza ve takviminize her yerden ve birçok cihazdan erişmenizi sağlayan, bildik Office uygulamalarını her yerden kullanmanıza olana sağlayan, Microsoft tarafından sunulan bir bulut platformudur.

Bu platform sayesinde Word, Excel ve PowerPoint gibi güçlü Office uygulamalarını istediğiniz bilgisayardan ya da cihazdan web tabanlı kullanarak dosyalarınızı değiştirebilir, güncelleyebilir ve iş ​arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Office 365 hesabınızın tanımlı olduğu masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet yâda cep telefonları ile her yerden en güncel dosyalarınıza erişme ve dosyalarınızı yanınızda taşıma imkânı bulursunuz.

Office 365’in sunduğu anlık konferans ve görüntülü görüşme ile çalışanlarınızla veya ekibinizle mekân yer bağımsız iletişim kurabilir ve her zaman toplantılarınızı yapabilirsiniz. Office 365 lisansları almanız durumunda alan adınızın Office 365 üzerine taşınması, DNS ayarlarının yapılandırılması ve e-posta geçişlerinizi sizin adınıza yapıyoruz. Bu sayede hızlı ve güvenli bir şekilde geçişini sağlamış oluyoruz. Satışını yaptığımız Office 365 paketleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

Çözümlerimiz

Hizmetlerimiz

İndeo Kurumsal Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti

Bizi Arayın : 0212 217 05 35